Bonjo 8 - Excellence Con Cochera
Hotellet Bonjo 8 - Excellence Con Cochera Mar del Plata erbjuder närhet till Casa De Madera, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort.
Bland sevärdheterna, 900 meter från detta hotell, är Plaza Colón. Du hittar Mar del Plata-katedralen nära hotellet.
Närliggande restauranger såsom Maria Bonita och Subway finns inom 400 meter från boendet.
- Lokala sevärdheter
- National University of Mar del Plata1940 km
- Mitre-torget565 km
- Capilla Divino Rostro1546 km
- Barrio Chauvin1758 km
- Anexo Facultad de Ingenieria2191 km
- Monumento a la madre791 km
- Estatua de Astor Piazzola618 km
- Museo historico municipal Roberto Barilli1366 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🕌
Vilka populära sevärdheter ligger i närheten av hotellet Bonjo 8 - Excellence Con Cochera?
Gästerna kan hitta Mar del Plata-katedralen inom 20 minuters promenad från hotellet Bonjo 8 - Excellence Con Cochera eller besöka Casa De Madera som ligger bara 5 minuters promenad bort. - 🚗
Var kan jag parkera min bil under vistelsen på hotellet Bonjo 8 - Excellence Con Cochera?
Gäster på hotellet Bonjo 8 - Excellence Con Cochera kan parkera sina fordon på parkering. - 🍹
Vilka restauranger i närheten ska vi besöka under vistelsen på hotellet Bonjo 8 - Excellence Con Cochera?
Gäster på hotellet Bonjo 8 - Excellence Con Cochera kan äta middag på restaurangen Maria Bonita som erbjuder Mexicaanse rätter inom 5 minuters promenad bort. - 🕗
Vad är det senaste vi kan checka ut på hotellet Bonjo 8 - Excellence Con Cochera?
Gäster på hotellet Bonjo 8 - Excellence Con Cochera måste checka ut vid 12:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på detta hotell?
Det genomsnittliga rumspriset på detta hotell är 85$. För mer information, kontakta hotellpersonalen.